ДЕЧИЈА НЕДЕЉА У ДОЛОВУ

Претходна недеља у Долову обележена је у знаку Дечије недеље. Одржано је прегршт активности са мотивом овогодишњег слогана: Толеранција и љубав за сваки дан.

Најинтересантнији догађај деци, судећи по осмесима који су красили њихова лица, била је посета Дому културе у Долову и гледање представе „Златокоса и принц”. Фестивал балона, на којима су биле исписане поруке о љубави и толеранцији и који су на крају пуштени да одлете, симбол су слободе и једнакости за сву децу.

Деца су учествовала на ликовним радионицама, на тему играчака и пријатељства. Дечију недељу смо провели са другарима из школе „Аксентије Максимовић” и тако учинили ову манифестацију незаборавном. Деца и даље препричавају догађаје који су на њих оставили снажан утисак, са жељом да једва чекају наредну Дечију недељу.

Учити децу толеранцијом и љубављу свакога дана, значи много за здраво и срећно детињство!